Karpaty Wschodnie - Ukraina, Rumunia - Bieszczady Wschodnie, Gorgany, Czarnohora, Świdowiec, Hryniawy i Czywczyny
Strona główna · Noclegi · Artykuły · Wydarzenia · Fotogaleria · Do pobrania · Linki · ForumPaździernik 23 2018
Menu
Strona główna
Karpaty Wschodnie
Informacje praktyczne
Artykuły
Wydarzenia
Fotogaleria
Do pobrania
Linki
Forum
Kontakt
Szukaj
Ostatnie Artykuły
Karpaty Wschodnie Ja...
Album fotograficzny ...
Geologiczna podróż p...
Konserwacja szlaków ...
Mapa Czarnohora dla ...
Użański Park Narodow...
Szlaki turystyczne w...
Użański Park Narodowy
Huculska Izba Muzeal...
Czarnohora i Karpaty...
Akcja Świdowiec
III Karpacka Biesiad...
Ankieta
Czy popierasz inicjatywę znakowania szlaków w ukraińskich Karpatach?

Tak

Nie

Nie mam zdania

Losowe zdjęcie
W Karpackim.
W Karpackim.
Bieszczady Wschodnie
Ratownictwo
Ratownictwo
Pogoda w Czarnohorze
Szlaki
Facebook
Informacja w związku z RODO
Z dniem 2018.05.25 na stronie KarpatyWschodnie.pl zostaje zawieszona możliwość nowych rejestracji, dane personalne do tego dnia uległy zamazaniu (loginy, adresy email, zaszyfrowane hasła, miesce zamieszkania). KarpatyWschodnie.pl pozostaję w trybie do odczytu bez możliwości nowych rejestracji oraz logowania do kont istniejących.

Do aktywnej komunikacji zapraszamy na aktywny profil na facebook:

facebook.com/KarpatyWschodnie
Karpaty Wschodnie - Ukraina, Rumunia - Bieszczady Wschodnie, Gorgany, Czarnohora, Świdowiec, Hryniawy i Czywczyny > Karpaty Wschodnie > Poza Karpatami

Nazwa Użytkownika Zapamiętaj
 Hasło  
Zobacz Temat
Karpaty Wschodnie - Ukraina, Rumunia - Bieszczady Wschodnie, Gorgany, Czarnohora, Świdowiec, Hryniawy i Czywczyny | Karpaty Wschodnie | Poza Karpatami
Autor KRYZYS
no*****bi
Użytkownik

Data rejestracji: 07.12.08
Dodane dnia 08-02-2009 11:58
Jak myslicie czy kryzys gospodarczy na ukrainie bedzie miał wplyw na nasze wypady w góry czy trzeba sie martwic o bezpieczeństwo.Słuchajac naszych wiadomosci mozna normalnie pomyslec ze tam zacznie sie dziki zachód.
P.S. najbardziej cieszy cena waluty ukrainskiej 35groszy.
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: KRYZYS
lu*****sz
Użytkownik

Data rejestracji: 11.08.07
Dodane dnia 08-02-2009 18:03
Na bezpieczeństwo na Ukrainie nie ma wpływ status materialny Ukraińców/a w zasadzie wprost odwrotnie-czym biedniejszy rejon tym ludzie do rany przyłóż/,a co do kryzysu na Ukrainie i naszej tv,to na Ukrainie jest wielki kryzys m.in.walutowy-bo hrywna straciła do dolara od lipca "aż"50%...a czy ktoś wyliczył ile złotówka?
z 2,20 w lipcu do 3,60-3,70 w lutym...to ile to? smiley u mnie wychodzi,że to"tylko" 70% więc zakładając,że kurs waluty jest odzwierciedleniem stanu gospodarki,to u kogo jest gorszy jej stan?Martwy się o siebie,żebyśmy mieli zawsze tych pare setek zielonych jadąc na Ukraine,Ukraińcy sobie poradzą ,mają niejednokrotnie racjonalniejsze podejście do życia niż my.
ps. kurs masz coś zaniżony,kurs hrywny średni w NBP 0,44 0,35 to skup w kantorach sprzedają 0,48 do 0,60 więc tak jak zawsze.

da*****da
Użytkownik

Data rejestracji: 24.03.08
Dodane dnia 09-02-2009 19:18
Kryzys nie kryzys, ale na prawie kazdym wyjezdzie cos sie dzialo w temacie tzw. bezpieczenstwa. Np. w zeszlym roku w sierpniu obito po 'buziach' kilku Czechow w Koloczawie, a nam przydarzyl sie przykry moment, gdy wynajety szofer nie dowiozl nas w listopadzie ze Stanislawowa do Osmolody, tylko wysadzil w Kuzmiencu (uprzednio robiac sobie przerwe pod sklepem i inkasujac wczesniej pieniadze za przejazd). A ile krazy po sieci opowiesci doslownie mrozacych krew w zylach... smiley

Tako rzecze Milo Nevrly: Kiedy mam namiot, to jestem milionerem. Dojdę dokąd mi się spodoba. Rozwinę zielony pałacyk... [tłum. na język polski: Milan Klimanek]
bu*****ba
Użytkownik

Data rejestracji: 25.03.09
Dodane dnia 25-03-2009 21:07
norbi napisał/a:

P.S. najbardziej cieszy cena waluty ukrainskiej 35groszy.

cieszy?? zwlaszcza jak sie trzyma w szufladzie 400 hr ktore zostaly z zeszlego roku smiley
Skocz do Forum: