Karpaty Wschodnie - Ukraina, Rumunia - Bieszczady Wschodnie, Gorgany, Czarnohora, Świdowiec, Hryniawy i Czywczyny
Strona główna · Noclegi · Artykuły · Wydarzenia · Fotogaleria · Do pobrania · Linki · ForumLuty 19 2019
Menu
Strona główna
Karpaty Wschodnie
Informacje praktyczne
Artykuły
Wydarzenia
Fotogaleria
Do pobrania
Linki
Forum
Kontakt
Szukaj
Ostatnie Artykuły
Karpaty Wschodnie Ja...
Album fotograficzny ...
Geologiczna podróż p...
Konserwacja szlaków ...
Mapa Czarnohora dla ...
Użański Park Narodow...
Szlaki turystyczne w...
Użański Park Narodowy
Huculska Izba Muzeal...
Czarnohora i Karpaty...
Akcja Świdowiec
III Karpacka Biesiad...
Ankieta
Czy popierasz inicjatywę znakowania szlaków w ukraińskich Karpatach?

Tak

Nie

Nie mam zdania

Losowe zdjęcie

Gorgany
Ratownictwo
Ratownictwo
Pogoda w Czarnohorze
Szlaki
Facebook
Informacja w związku z RODO
Z dniem 2018.05.25 na stronie KarpatyWschodnie.pl zostaje zawieszona możliwość nowych rejestracji, dane personalne do tego dnia uległy zamazaniu (loginy, adresy email, zaszyfrowane hasła, miesce zamieszkania). KarpatyWschodnie.pl pozostaję w trybie do odczytu bez możliwości nowych rejestracji oraz logowania do kont istniejących.

Do aktywnej komunikacji zapraszamy na aktywny profil na facebook:

facebook.com/KarpatyWschodnie
Karpaty Wschodnie - Ukraina, Rumunia - Bieszczady Wschodnie, Gorgany, Czarnohora, Świdowiec, Hryniawy i Czywczyny > Praktycznie o wyprawach. > Fotografuj Góry

Nazwa Użytkownika Zapamiętaj
 Hasło  
Zobacz Temat
Karpaty Wschodnie - Ukraina, Rumunia - Bieszczady Wschodnie, Gorgany, Czarnohora, Świdowiec, Hryniawy i Czywczyny | Praktycznie o wyprawach. | Fotografuj Góry
Autor aparat dla buby
bu*****ba
Użytkownik

Data rejestracji: 25.03.09
Dodane dnia 14-03-2010 11:12
mysle o zakupie nowego aparatu, poniewaz wszytsko wskazuje na to ze moj na ktoryms najblizszym wyjezdzie po prostu sie rozpadnie...smiley

kolega doradzal mi taki oto aparat
http://allegro.pl/item920755734_nowy_nikon_coolpix_p90_pl_gwarfvat_sklep_szczecin.html

ktos moze taki mial? ma jakies spostrzezenia zwiazane z jego uzywaniem? a moze model ten ma jakies wady, ktore go dyskwalifikuja i lepiej wogole o nim nie myslec?

ja ogolnie to nie znam sie na aparatach.. chcialabym aby mial wbudowany, nieodkrecany obiektyw, duzy zoom optyczny, i byl w miare szerokatny na ustawieniu podstawowym, zeby zdjecia mialy cieple i zywe kolory, zeby bateryjka ciagnela jak najdluzej lub byla mozliwosc latwo dokupic zapasowe, zeby byl w miare wytrzymaly (bardzo cenie w moim aparacie ze przezyl kilkuminutowa kapiel w gorskim potoku oraz upadek z wysokosci drugiego piętra), zeby mial w miare duza matryce (i zdjecia nie wychodzily w ciapki jak sie robi jak jest ciemno) a nie byl to jakis gigant co wazy pare kilo..

bylabym wdzieczna za jakies sugestie..moze znacie cos podobnego a z jakiegos powodu lepszego, bardziej wytrzymalego czy praktycznego w uzyciu
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: aparat dla buby
An*****ej
Użytkownik

Data rejestracji: 04.07.07
Dodane dnia 14-03-2010 14:57
Ciekawie zapowiada się, zobacz:
http://www.fotopolis.pl/index.php?n=10336
ale jak wiadomo papier wszystko przyjmie, trzeba to wziąć po prostu do ręki...
Autor RE: aparat dla buby
kr*****hu
Użytkownik

Data rejestracji: 24.12.07
Dodane dnia 17-03-2010 17:43
Myśle, że ten FujiFilm FinePix bedzie dobry. Ja mam FinePixa, stary model z 2004, uboższy w funkcje i jestem zadowolony.
Skocz do Forum: