Karpaty Wschodnie - Ukraina, Rumunia - Bieszczady Wschodnie, Gorgany, Czarnohora, Świdowiec, Hryniawy i Czywczyny
Strona główna · Noclegi · Artykuły · Wydarzenia · Fotogaleria · Do pobrania · Linki · ForumLuty 19 2019
Menu
Strona główna
Karpaty Wschodnie
Informacje praktyczne
Artykuły
Wydarzenia
Fotogaleria
Do pobrania
Linki
Forum
Kontakt
Szukaj
Ostatnie Artykuły
Karpaty Wschodnie Ja...
Album fotograficzny ...
Geologiczna podróż p...
Konserwacja szlaków ...
Mapa Czarnohora dla ...
Użański Park Narodow...
Szlaki turystyczne w...
Użański Park Narodowy
Huculska Izba Muzeal...
Czarnohora i Karpaty...
Akcja Świdowiec
III Karpacka Biesiad...
Ankieta
Czy popierasz inicjatywę znakowania szlaków w ukraińskich Karpatach?

Tak

Nie

Nie mam zdania

Losowe zdjęcie

Gorgany
Ratownictwo
Ratownictwo
Pogoda w Czarnohorze
Szlaki
Facebook
Informacja w związku z RODO
Z dniem 2018.05.25 na stronie KarpatyWschodnie.pl zostaje zawieszona możliwość nowych rejestracji, dane personalne do tego dnia uległy zamazaniu (loginy, adresy email, zaszyfrowane hasła, miesce zamieszkania). KarpatyWschodnie.pl pozostaję w trybie do odczytu bez możliwości nowych rejestracji oraz logowania do kont istniejących.

Do aktywnej komunikacji zapraszamy na aktywny profil na facebook:

facebook.com/KarpatyWschodnie
Karpaty Wschodnie - Ukraina, Rumunia - Bieszczady Wschodnie, Gorgany, Czarnohora, Świdowiec, Hryniawy i Czywczyny > Sporty w górach > Narty poza trasą

Nazwa Użytkownika Zapamiętaj
 Hasło  
Zobacz Temat
Karpaty Wschodnie - Ukraina, Rumunia - Bieszczady Wschodnie, Gorgany, Czarnohora, Świdowiec, Hryniawy i Czywczyny | Sporty w górach | Narty poza trasą
Autor Zjazd na turach z grani na odcinku Pop Iwan - Szpyci
Pe*****ki
Użytkownik

Data rejestracji: 19.08.07
Dodane dnia 13-12-2007 12:55
Jak to widzicie - macie może 2-3 pomysły którędy byłby najlepszy, w sensie nie ekstremalny zjazd w tym rejonie? Na koniec oczywiście chciałbym zlądować najlepiej do Dzembronii, ewentualnie Bystreca. Mam swoje typy, jednakże chętnie posłucham bardziej doświadczonych....

Będę wdzięczny za rady,

Piotrek
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Zjazd na turach z grani na odcinku Pop Iwan - Szpyci
ru*****ak
Użytkownik

Data rejestracji: 28.10.07
Dodane dnia 13-12-2007 17:11
Najprosciej wg mnie zlebem strumienia ktory sprowadza w okolice Maryszewskiej Wielkiej, po lewej majac Homul a po prawej same Szpyci, przynajmniej ja tamtedy podchodzilem w sniegach na grzbiet czarnochory, oczywiscie wszystko zalezy od mozliwosci narciarskich, ostatecznie mozna sie jakos zsunac,
Pozdrawiam

Bogdan
http://www.flickr.com/photos/7475825@N02/collections/ Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Zjazd na turach z grani na odcinku Pop Iwan - Szpyci
Jacek Wnuk
Administrator

Data rejestracji: 02.05.07
Dodane dnia 13-12-2007 21:51
Myślę że nie masz co się zastanawiać. Jak będzie trudny stok to będziesz powoli jechał.

Ładnych parę lat temu kiedy byliśmy na sylwestra w Jabłonicy, a była to grupa prawie 30 osób. Podczas wyjścia na Howerlę jeden z uczestników stwierdził że pójdzie na turach. Jak ten człowiek dawał sobie radę na nartach szczególnie przy zjeździe. Schodziliśmy z Howerli przez Pożyżewską. Grań buła oblodzona i częściowo przewiana z nawisami.
Naprawdę było trudno ale spokojnie dał radę na nartach...
http://www.karpatywschodnie.pl/viewpage.php?page_id=3 Wyślij Prywatną Wiadomość
Skocz do Forum: