Karpaty Wschodnie - Ukraina, Rumunia - Bieszczady Wschodnie, Gorgany, Czarnohora, Świdowiec, Hryniawy i Czywczyny
Strona główna · Noclegi · Artykuły · Wydarzenia · Fotogaleria · Do pobrania · Linki · ForumCzerwiec 27 2017
Menu
Strona główna
Karpaty Wschodnie
Informacje praktyczne
Artykuły
Wydarzenia
Fotogaleria
Do pobrania
Linki
Forum
Kontakt
Szukaj
Ostatnie Artykuły
Karpaty Wschodnie Ja...
Album fotograficzny ...
Geologiczna podróż p...
Konserwacja szlaków ...
Mapa Czarnohora dla ...
Użański Park Narodow...
Szlaki turystyczne w...
Użański Park Narodowy
Huculska Izba Muzeal...
Czarnohora i Karpaty...
Akcja Świdowiec
III Karpacka Biesiad...
Ankieta
Czy popierasz inicjatywę znakowania szlaków w ukraińskich Karpatach?

Tak

Nie

Nie mam zdania

Losowe zdjęcie
Widok z Howerli.
Widok z Howerli.
Czarnohora
Ratownictwo
Ratownictwo
Pogoda w Czarnohorze
Szlaki
Facebook
Karpaty Wschodnie - Ukraina, Rumunia - Bieszczady Wschodnie, Gorgany, Czarnohora, Świdowiec, Hryniawy i Czywczyny > Karpaty Wschodnie > Z kim i kiedy w góry.

Nazwa Użytkownika Zapamiętaj
 Hasło  
Zobacz Temat
Karpaty Wschodnie - Ukraina, Rumunia - Bieszczady Wschodnie, Gorgany, Czarnohora, Świdowiec, Hryniawy i Czywczyny | Karpaty Wschodnie | Z kim i kiedy w góry.
Autor Majówka w Karpatach.
ceperek
Użytkownik

Miejscowość: Piaseczno
Data rejestracji: 06.01.13
Dodane dnia 03-04-2017 14:39
Witam wszystkich forumowiczów.
Może ktoś ma ochotę tegoroczną przerwę od pracy w dniach 29.04 - 07.05 spędzić w okolicznościach górskich plenerów? 😉
Osobiście rozważam Niżne Tatry ewentualnie któreś z pasm na Ukrainie. Np. Beskidy Pokucko-Bukowińskie lub Borzawa. Wszystko wskazuje na to że wśród moich znajomych jestem w tych planach osamotniony, więc dlatego wrzucam ten post.
Ja planuję wyjazd z Warszawy, w pobliżu której mieszkam. W przypadku Ukrainy mam dograny sprawny dojazd na miejsce, po normalnych kosztach. smiley
Mam szansę wyjazdu w dniu 26.04. A wtedy możliwa jest nawet Rumunia.
Ktoś chętny? To więcej już na priv.
Krzysiek.
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Majówka w Karpatach.
Petefijalkowski
Użytkownik

Miejscowość: Poznań
Data rejestracji: 19.08.07
Dodane dnia 11-04-2017 04:51
PRaca praca praca... niestety....

qubutek71
Użytkownik

Miejscowość: Lublin
Data rejestracji: 29.09.13
Dodane dnia 14-04-2017 16:09
oooo praca pracą ale żeby nie wyjeżdżać na majówkę w góry?!...to skandal i niewybaczalny błąd smiley
Ewa Gwozdz
Użytkownik

Miejscowość: Łódź
Data rejestracji: 26.09.13
Dodane dnia 21-04-2017 19:44
WYBIERAM SIĘ W NA POCZĄTKU MAJA W GÓRY, W BESKID NISKI DO WYSOWEJ, ALE MOŻE NA UKRAINĘ BYM SIĘ SKUSIŁA... BIESZCZADY WSCH. Pikuj? Borżawa? Może być śnieg; czy myśli Pan o kwaterach, czy nocleg pod dachem?
Tatry Niżne będą pod śniegiem, i to miękkim...Bywałam w kwietniu na nartach na Chopoku, jakieś wycieczki przy okazji robiłam.
pozdr. Ewa z Łodzi 734 507 035

Moje ukochane góry to Beskid Niski, ale lubię też Bieszczady : polskie, ukraińskie, słowackie, Gorgany, Czarnohorę, Beskidy,Kotlinę Kłodzką. Interesują mnie wędrówki górskie i kultura. Z zawodu jestem architektem, piszę też o architekturze i nie tylko. Wyjeżdżam w góry co roku w maju i październiku. Poza tym w marcu na narty. Szukam podobnych do mnie na wspólne wypady górskie. tel. 734 507 035
ceperek
Użytkownik

Miejscowość: Piaseczno
Data rejestracji: 06.01.13
Dodane dnia 21-04-2017 23:30
Jako że plan wypadu przedstawiłem raczej w formie ,,do uzgodnienia", póki co nie brnąłem w detale.
Jako bazę wypadową zaplanowałem namiot. smiley
Że względu na specyfikę wędrowania po pasmach Ukraińskich czy Rumuńskich Karpat.
Przynajmniej o tej porze nie ma problemu z wodą. smiley
W przypadku Niżnych Tatr możliwe utulnie i ewentualnie jeden nocleg w schronisku.
Przyznaję że nieco komplikuje mi się sytuacja w pracy, ale w moim przypadku termin nie ma większego znaczenia. Byle w tym okresie daleko od uczęszczanych miejsc. smiley
W ogłoszeniu podałem ten przedział czasowy tylko dlatego, że liczyłem na zwiększenie szans na pozytywny odzew.
Jestem otwarty na wszelkie ciekawe propozycje, oczywiście z odpowiednim wyprzedzeniem czasowym. W moim wypadku wystarczą 2-3 tygodnie wcześniej, byle bym wiedział o tym
do ok. 23 dnia poprzedniego miesiąca. Chodzi oczywiście o grafik w pracy.
A do Pani Ewy odezwę się jeszcze telefonicznie.
Tak więc ze swojej strony deklaruję otwartość na propozycje innych osób mających ochotę gdzieś się powłóczyć, a które cierpią na syndrom współczesnośc,i objawiający się w formie braku synchronizacji czasowej z zapracowanymi przyjaciółmi.
Było nie było, też przecież nieraz nimi jesteśmy. smiley
Tymczasem pozdrawiam serdecznie wszystkich.

Edytowane przez ceperek dnia 21-04-2017 23:32
andkoz
Użytkownik

Data rejestracji: 30.12.10
Dodane dnia 03-05-2017 09:52
Petefijalkowski napisał/a:

https://picasaweb.google.com/piotrekfijalkowski

Piotr, a gdzie Twoje zdjęcia?
Petefijalkowski
Użytkownik

Miejscowość: Poznań
Data rejestracji: 19.08.07
Dodane dnia 04-05-2017 18:57
Andrzej.... likwidacja picasy i wposzło w cholerę, a dokładniej mówiąc w google photos. Wszystko mam - natomiast jako prywatne albumy i każdorazowo do albumu "X" muszę udostępniać link - nie ma pełnego przeglądu przez mój profil lub ja nie wiem jak to zrobić.

Piotrek

Skocz do Forum: