Karpaty Wschodnie - Ukraina, Rumunia - Bieszczady Wschodnie, Gorgany, Czarnohora, Świdowiec, Hryniawy i Czywczyny
Strona główna · Noclegi · Artykuły · Wydarzenia · Fotogaleria · Do pobrania · Linki · ForumPaździernik 17 2017
Menu
Strona główna
Karpaty Wschodnie
Informacje praktyczne
Artykuły
Wydarzenia
Fotogaleria
Do pobrania
Linki
Forum
Kontakt
Szukaj
Ostatnie Artykuły
Karpaty Wschodnie Ja...
Album fotograficzny ...
Geologiczna podróż p...
Konserwacja szlaków ...
Mapa Czarnohora dla ...
Użański Park Narodow...
Szlaki turystyczne w...
Użański Park Narodowy
Huculska Izba Muzeal...
Czarnohora i Karpaty...
Akcja Świdowiec
III Karpacka Biesiad...
Ankieta
Czy popierasz inicjatywę znakowania szlaków w ukraińskich Karpatach?

Tak

Nie

Nie mam zdania

Losowe zdjęcie
Ratownictwo
Ratownictwo
Pogoda w Czarnohorze
Szlaki
Facebook
Karpaty Wschodnie - Ukraina, Rumunia - Bieszczady Wschodnie, Gorgany, Czarnohora, Świdowiec, Hryniawy i Czywczyny > Karpaty Wschodnie > Jak dojechać w Ukraińskie Karpaty

Nazwa Użytkownika Zapamiętaj
 Hasło  
Zobacz Temat
Karpaty Wschodnie - Ukraina, Rumunia - Bieszczady Wschodnie, Gorgany, Czarnohora, Świdowiec, Hryniawy i Czywczyny | Karpaty Wschodnie | Jak dojechać w Ukraińskie Karpaty
Autor Dojazd w Czarnohorę
Rafal
Użytkownik

Data rejestracji: 12.02.13
Dodane dnia 04-06-2017 18:19
Cześć, na przełomie lipca i sierpnia planuje wybrać się w Czarnohorę i potrzebuję porad jak najlepiej dojechać. Patrzyłem na pociągi z Lwowa i poza pociągiem popołudniowych do Rachowa nie ma zbyt wielu opcji, a chciałem jechać pociagiem do Kwasów. Widzę, że jest jakieś nowe połączenie Kijów-Worochta przez Lwów o 6 rano i tak się zastanawiam czy nie jechać tym pociągiem do Jaramczy i tutaj jakaś przesiadka. No właśnie ale na co? Elektriczek mi nie wyszukuje w weekend w kierunku Kwasów, a jak z busami? Idzie coś w weekend ok. godziny 12:00 złapać z Jaremcza na Zakarpacie? Ktoś coś wie w temacie? A może ktoś ma jakiś inny pomysł z dojazdem. Wolałbym nie jechać tym pociągiem popołudniowym do Rachowa, ze względu na porę dojazdu do Kwasów - ok. 23.00. Dzieki za info.
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Dojazd w Czarnohorę
Mamut
Użytkownik

Miejscowość: podkarpacie
Data rejestracji: 28.05.07
Dodane dnia 07-06-2017 18:48
a patrzyłeś pod tym linkiem ?
https://zabytki.in.ua/service/timetable/bus_station/484?lang=uk
andkoz
Użytkownik

Data rejestracji: 30.12.10
Dodane dnia 12-06-2017 06:26
Mamut napisał/a:
a patrzyłeś pod tym linkiem ?
https://zabytki.in.ua/service/timetable/bus_station/484?lang=uk

zabytki.in.ua są stroną internetową o kulturze, tradycji i historii Ukrainy a nie portalem o połączeniach autobusowych.
Do informacji dotyczących przejazdów autobusowych należy podchodzić z dużą ostrożnością i nie należy na nich polegać, gdyż w wielu wypadkach nie są aktualizowane.

Informacje o godzinach odjazdów z Jaremcza oraz o przyjazdach do Kwasów są tutaj:
http://bus.com.ua/cgi-bin/poshuk?fs=%DF%D0%C5%CC%D7%C5&ts=%CA%C2%C0%D1%C8&f=%DF%D0%C5%CC%D7%C5&t=%CA%E2%E0%F1%E8&Go=2
Mamut
Użytkownik

Miejscowość: podkarpacie
Data rejestracji: 28.05.07
Dodane dnia 13-06-2017 17:38
(...)
Do informacji dotyczących przejazdów autobusowych należy podchodzić z dużą ostrożnością i nie należy na nich polegać, gdyż w wielu wypadkach nie są aktualizowane.
(...)

Całkowicie się z Tobą zgadzam, ale od czegoś trzeba wyjść.
Trzeba pamiętać że rozkłady marszrutek mało się zmieniają.
Jeśli na rozkładzie jest umieszczony jakiś kurs, to być może będzie wykonany.
Ja używam pojęcia "informacja po ukraińsku" co oznacza że jeśli kogoś zapytamy jak jest daleko ?
to uzyskana odpowiedź może być dokładna , albo różnić się o 100% - ot taki folklor
... ale temat marszrutek to powinien być osobny wątek
Skocz do Forum: