Karpaty Wschodnie - Ukraina, Rumunia - Bieszczady Wschodnie, Gorgany, Czarnohora, Świdowiec, Hryniawy i Czywczyny
 Marzec 01 2021
Menu
Strona główna
Karpaty Wschodnie
Informacje praktyczne
Artykuły
Wydarzenia
Fotogaleria
Do pobrania
Linki
Forum
Kontakt
Szukaj
Ostatnie Artykuły
Karpaty Wschodnie Ja...
Album fotograficzny ...
Geologiczna podróż p...
Konserwacja szlaków ...
Mapa Czarnohora dla ...
Użański Park Narodow...
Szlaki turystyczne w...
Użański Park Narodowy
Huculska Izba Muzeal...
Czarnohora i Karpaty...
Akcja Świdowiec
III Karpacka Biesiad...
Ankieta
Czy popierasz inicjatywę znakowania szlaków w ukraińskich Karpatach?

Tak

Nie

Nie mam zdania

Losowe zdjęcie


Gorgany
Ratownictwo
Ratownictwo
Pogoda w Czarnohorze
Szlaki
Facebook
Informacja w związku z RODO
Z dniem 2018.05.25 na stronie KarpatyWschodnie.pl zostaje zawieszona możliwość nowych rejestracji, dane personalne do tego dnia uległy zamazaniu (loginy, adresy email, zaszyfrowane hasła, miesce zamieszkania). KarpatyWschodnie.pl pozostaję w trybie do odczytu bez możliwości nowych rejestracji oraz logowania do kont istniejących.

Do aktywnej komunikacji zapraszamy na aktywny profil na facebook:

facebook.com/KarpatyWschodnie
O Portalu
KarpatyWschodnie.pl - Portal temtyczny logo


Historia Portalu


Portal został założony pierwszego maja 2007r. z inicjatywy dwóch przyjaciół: geografa, fotografa, będącego pasjonatem karpackim i programisty otwartego na ciekawe pomysły.
Portal KarpatyWschodnie.pl powstał w celu promowania jakże pięknego i jeszcze dzikiego regionu Karpat Wschodnich oraz propagowania turystyki górskiej.
Skupia on turystów zapuszczających się w te dzikie góry, pasjonatów karpackich, młodych badaczy i wiele innych osób związanych z Karpatami. Efektem tego są relacje z wypraw i spotkań, liczne fotografie oraz artykuły popularnonaukowe.


Zespół Portalu
Jacek Wnuk Karpaty Wschodnie
Jacek Wnuk – absolwent UMCS Lublin kierunku Geografia - praca magisterska: "Wycieczki geograficzno – geomorfologiczne w ukraińskie Karpaty Wschodnie w pasmo Czarnohory" i PWSFTviT w Łodzi, Wydziału Operatorskiego specjalności Fotografia, dyplom: Album fotograficzny "Karpaty Wschodnie".
Swoje pasje podróżnicze: geografie i fotografie rozwijał studiując te kierunki. Od wielu lat przemierza Wschodnio Karpackie bezdroża, czego efektem są jego prace dyplomowe, wystawy i pokazy slajdów.
Organizator wielu wypraw popularnonaukowych w trudnodostępne tereny Ukrainy, Rumuni, Białorusi i Rosji. Pracował jako wolontariusz w Międzynarodowej Inicjatywie Humanitarnej w Czeczenii.Paweł Kopeć
Paweł Kopeć - informatyk z wykształcenia i zamiłowania , przynajmniej lubi tak o sobie myśleć ;)
Z tematyką związany od momentu objawienia, tj. spotkania na swej drodze maszyny elektronicznej, operującej na bitach marki Atari.
Od tego zwrotnego momentu długa droga i różnorodność dziedzin informatycznych (w kolejności: grafika 2d, grafika 3d, programowanie Pascal, Asembler, C, C++, PHP, Java, bazy danych MySQL, PgSQL, e-marketing, animacja FLASH, kodowanie CSS, znowu programowanie JS, PHP OOP, AS, Ajax) pozwoliły na w miarę swobodne używanie informatycznych technik w Internecie.
Dwuletnie doświadczene w Agencji Reklamowej, przyjaźń z Jackiem Wnukiem, platoniczna miłość do Karpat (na razie słucha opowieści i chłonie historię Jacka) oraz wieczorne burze mózgów zaowocowały tymże właśnie portalem.


Współpraca

Jesteś miłośnikiem górskich wędrówek? Kochasz dzikie karpackie połoniny? Masz wiele wspomnień i przygód z wypraw w Karpaty Wschodnie? Podziel się z innymi…
Chcesz ukazać magię i niepowtarzalność karpackich klimatów Ukrainy czy Rumunii, nie wiesz jak to zrobić? Skontaktuj się z nami: [email protected]
Organizujesz imprezę, wydarzenie kulturalne czy jakiekolwiek działanie związane z Karpatami Wschodnimi? Przyślij nam informację o nim, a na pewno znajdzie się dla niej miejsce na łamach naszego serwisu.
Do współpracy zapraszamy przedstawicieli administracji samorządowej, fundacje, stowarzyszenia i inne organizacje pozarządowe i osoby fizyczne – pasjonatów Karpat Wschodnich.


KontaktJacek Wnuk
602-272-702
[email protected]

Paweł Kopeć
[email protected]


Patronat medialny

Portal KarpatyWschodnie.pl podejmuje patronat medialny wszelkiego rodzaju inicjatyw wydarzeń kulturalnych czy rozrywkowych związanych z tematyką i regionem Karpat Wschodnich.


Prawa autorskie

Wiadomości zawarte w portalu stanowią własność intelektualną ich autorów. Redakcja portalu nie zezwala na kopiowanie, drukowanie i inne wykorzystanie całości lub części tekstów bez pisemnej zgody wydawcy portalu.
O ile nie zaznaczono inaczej, fotografie opublikowane w portalu stanowią własność intelektualną ich autorów. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Serwis Regionalny www.KarpatyWschodnie.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych w komentarzach i opiniach publikowanych przez Czytelników niniejszego serwisu. Publikowane komentarze są tylko i wyłącznie prywatnymi opiniami użytkowników Serwisu www.karpatywschodnie.pl
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych na forum. Są one prywatnymi komentarzami i opiniami użytkowników.
Zachowujemy oryginalną pisownię nadesłanych komentarzy.

Wszystkie zdjęcia na stronie www.karpatywschodnie.pl są chronione są prawem autorskim. Jakiekolwiek wykorzystanie ich do celów komercyjnych, zamieszczanie na innych stronach internetowych, przedruk lub inne formy powielania, wymagają zgody redakcji. Karpaty Wschodnie © 2006-2008.


Odpowiedzialność Serwisu za zamieszczone dane i informacje

Informacje nadsyłane w ogłoszeniach, artykułach i prezentacjach a także opinie zamieszczane w artykułach lub w forach internetowych nie mogą naruszać praw, dóbr osobistych czy uczuć religijnych osób trzecich, dobrych obyczajów, odbywać się w sposób kontrowersyjny moralnie lub powszechnie uznawany za naganny lub/i obraźliwy. Właściciel ma prawo badać sposób użytkowania Serwisu, blokować lub usuwać zamieszczanie treści niezgodnych z niniejszymi postanowieniami.
Informacje prezentowane w Serwisie zostają ustalone na podstawie oświadczeń i ofert osób trzecich. Informacje te mogą być nieaktualne lub zawierać błędy. Właściciel Serwisu nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych informacji oraz za szkodę poniesioną w wyniku zamieszczenia w Serwisie lub użycia takich danych przez użytkowników Serwisu. Przed wykorzystaniem prezentowanych danych niezbędna jest ich weryfikacja i potwierdzenie przez osoby lub podmioty dostarczające Serwisowi informacji, artykułów, treści ogłoszeń i innych źródeł informacji.
Serwis oraz Właściciel zastrzegają sobie prawo odmowy publikacji na stronach internetowych Serwisu dostarczonych treści informacyjnych lub/i reklamowych bez podania przyczyn. Karpaty Wschodnie są górami trudnodostępnymi i niebezpiecznymi. Wyprawy w te rejony niosą ryzyko utraty zdrowia lub życia. Decyzję o wyruszeniu na wyprawę turyści podejmują samodzielnie. Autorzy i portal KarpatyWschodnie.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za zdarzenia zaistniałe w Karpatach Wschodnich.

Logowanie
Nazwa Użytkownika

HasłoZapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Online
Gości Online: 1
Brak Użytkowników Online

Zarejestrowanch: 0
Nieaktywowany Użytkownik:
Ostatnio dołączył: An*****ka
Wątki na Forum
Najnowsze Tematy
Pozwolenie notarialne
Pop Iwan - adaptacja...
Remont dróg na Ukrainie
Beskidy Skolskie
Czarnohora w czerwcu
Najciekawsze Tematy
Fotozagadka [200]
Pop Iwan - adapta... [176]
Co myślicie o zlo... [145]
Dojazd własnym sa... [123]
Głos w dyskusji o... [89]
Reklama
Polecamy
Wydawnictwo Ruthenus
Portal Vincenzowski
Szukasz noclegu?
Noclegi KarpatyWschodnie